KOSZYK JEST
PUSTY

Wielkanoc vintage

mar16

Wielkanoc vintage

 Witajcie!


Czy zauważyliście że w naszym sklepie pojawił się ostatnio wysyp pięknych digi-papierów? Królują wzory vintage, ale znajdziecie wśród nowości również inne wzory np. komunijne. Mam dziś dla Was cztery kartki wielkanocne, które przygotowałam łącząc starsze i nowsze wzory z naszej kolekcji. 


Do pierwszej z nich użyłam dwóch arkuszy z zestawu "Ciepła zima", jednego z zestawu "Japoński drzeworyt"grafiki dziewczynki, oraz kilku fragmentów arkuszy z zestawu "Koty z piernika".


Druga kartka powstała na bazie dużej grafiki z motylem i arkusza z zestawu "Niebieskie wzory vintage". Grafika dziewczynki pochodzi z arkusza "Wesołe dzieci, retro, wielkanoc, shamrock".

Trzecią kartkę przygotowałam z użyciem arkuszy z zestawów "Staroświeckie tła vintage" i "Gałązki w chłodnych barwach". Grafika pochodzi z arkusza "Dzieci, dzień matki".


Do zrobienia ostatniej z kartek wykorzystałam również dużą grafikę z motylem, arkusz z zestawu "Niebieskie wzory vintage" i fragmenty dwóch arkuszy z zestawu "Koty z piernika" . Do tego dodałam grafikę z dziewczynką
oraz moje ulubione listki.

A Wy szykujecie się już do Wielkanocy? Pochwalcie się swoimi pracami w komentarzach.

 

 

Pozdrawiam ciepło

Agnieszka

Crafty Cat

mar  16
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl