KOSZYK JEST
PUSTY

Wyzwanie - najlepszy instruktaż DIGI

sie23

Wyzwanie - najlepszy instruktaż DIGI

 

 

Cześć,

 

Dziś chcę Was zaprosić do wyjątkowego wyzwania. :) Wiele osób wciąż nie wie czym są DIGI, często nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że coś takiego istnieje. Wychodzę więc z propozycją stworzenia ciekawego i inspirującego instruktażu w tym temacie. Zaciekawieni? :)

 

CO TRZEBA ZROBIĆ:

 

Stworzyć post na swoim blogu, który pokaże krok po kroku, czym są DIGI, jak można je ze strony Papierowego Potwora kupić, co z plikami należy zrobić aby otrzymać wydruk oraz w jaki sposób jest on w scrapbookingu przydatny. Ważne są więc przede wszystkim wyraźne zdjęcia i zrozumiały język. :) Pokażcie jak same korzystacie z digasów w swojej twórczości, w jaki sposób je drukujecie, czy w swoim domu, czy może w jakimś punkcie? Czy pobieranie było problematyczne? Drukujecie je od razu, czy zapisujecie na komputerze i czekacie na odpowiednią chwilę? Myślę, że temat jest na tyle obszerny, że każda uczestniczka może napisać coś ciekawego i pouczającego! :) Nie zapomnijcie podać link do strony Potwora!


KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ:

 

Każdy, kto posiada bloga o tematyce scrapowej, w platformie blogger i ma więcej niż 100 obserwatorów.

 

NAGRODY:

 

- Nagroda główna, to 300zł do wykorzystania na DIGI ze strony Papierowego Potwora. Kod będzie miał roczny termin ważności, na życzenie może zostać podzielony na dwa mniejsze, po pół. :) Oprócz tego zwycięski post zostanie na stałe przypięty do strony głównej Papierowego Potwora, z linkiem do bloga.

 

- Mnóstwo DIGI-nagród pocieszenia, w zależności od ilości uczestniczek i ich zaangażowania w projekt.

 

Uwaga, zastrzegam sobie prawo do nieprzyznania bądź zmniejszenia nagrody głównej w sytuacji, gdy w projekcie weźmie udział mniej osób niż 6. Gorąco zachęcam więc do podzielenia się wpisem z przyjaciółkami.

 

TERMIN:

 

- proszę o Wasze zgłoszenia, w komentarzu pod tym postem, do 28 sierpnia.

- Burza mózgów czas start! Czekam na Wasze instruktaże do 28 września! :) Pamiętajcie, by w komentarzu pod postem lub mailowo na p.potwor@gmail.com podesłać link do swojego posta.

 

Powodzenia!

 

 

 

 

sie  23
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl