KOSZYK JEST
PUSTY

Wizja romantycznej marzycielki

sie20

Wizja romantycznej marzycielki

Końcówka wakacji ma w sobie mnóstwo romantyzmu! Polne kwiaty , słońce zachodzące na różowo, rozgwieżdżone noce ...Ten wyjątkowy czas zainspirował mnie do stworzenia pracy w postaci kartki sztalugowej i zakładki do książki w temacie: WIZJI ROMANTYCZNEJ MARZYCIELKI.

 

Romantyczna marzycielka to dla mnie trochę  szalona Ania z Zielonego Wzgórza, trochę nieokrzesana Cyganka, trochę szekspirowska Julia a jeszcze trochę współczesna kobieta, która przecież też pod skorupką pewności siebie kryje wrażliwą duszę ... Ale do rzeczy :). Zarówno kartka jak i zakładka powstały na bazie  kolekcji papierów "Wakacje nad morzem". Jak widzicie tych pięknych wzorów - desek, starych listów, stron z gazet - można użyć nie tylko do zrobienia wakacyjnego albumu! Ja pokusiłam się o prace w stylu vintage, który uwielbiam!

 

 

 

 

 

 

Kartka powstała na bazie sztalugowej z Rzeczy z Papieru, natomiast zakładka to po prostu oklejona tektura, którą przedziurkowałam i wplotłam w nią wstążeczkę.

 

Idealnie pasowaly tutaj kobiety ze Scrap Kart z kobietami vintage i tekturki roślinne też z Papierowego Potwora. Dodatkowo użyłam kwiatów z foamiranu (zrobiła je pani Elżbieta Kołoda), sznureczków, sizalu, serwetek i drewnianych guziczków. Przydał się też brązowy tusz Latarni Morskiej do potuszowania brzegów.

 

Taki zestaw będzie idealnym prezentem dla pewnej pokrewnej duszy, która lubi styl vintage tak jak ja, kocha książki i nie brak jej romantyzmu. Jak wam się podoba?

 

 

Pozdrawiam,

Ola

kartolka.blogspot.com

sie  20
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl